CRGV0603F261K
MFR.Part #
CRGV0603F261K
JLCPCB Part #
C3965587
Description
-55℃~+125℃ 100mW 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS