CRGV0603F110K
MFR.Part #
CRGV0603F110K
JLCPCB Part #
C4232992
Description
-55℃~+125℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS