CRGS2512J56R
MFR.Part #
CRGS2512J56R
JLCPCB Part #
C4220814
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS