CRGS2512J3R9
MFR.Part #
CRGS2512J3R9
JLCPCB Part #
C1722466
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS