CRGS2512J2K7
MFR.Part #
CRGS2512J2K7
JLCPCB Part #
C4146954
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS