RP73D2A21KBTG
MFR.Part #
RP73D2A21KBTG
JLCPCB Part #
C4164835
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS