CRGS2010J270R
MFR.Part #
CRGS2010J270R
JLCPCB Part #
C1703885
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS