CRGS2010J1K2
MFR.Part #
CRGS2010J1K2
JLCPCB Part #
C1703865
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS