RN73C1E8K66BTG
MFR.Part #
RN73C1E8K66BTG
JLCPCB Part #
C4105889
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS