CRGS2010J12K
MFR.Part #
CRGS2010J12K
JLCPCB Part #
C1704361
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS