CBT25J33R
MFR.Part #
CBT25J33R
JLCPCB Part #
C1397080
Description
-55℃~+125℃ -700ppm/℃~+400ppm/℃ 250mW 33Ω Carbon Composition Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS