RN732BTTD98R8B50
MFR.Part #
RN732BTTD98R8B50
JLCPCB Part #
C3986518
Description
-55℃~+155℃ 125mW 98.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS