CRGS1206J4K7
MFR.Part #
CRGS1206J4K7
JLCPCB Part #
C2134816
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS