RU73X2A442RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A442RLTDF
JLCPCB Part #
C3991455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS