RA73F1J1K3BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K3BTDF
JLCPCB Part #
C4269781
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS