CRGS0805J47R
MFR.Part #
CRGS0805J47R
JLCPCB Part #
C4312727
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS