CRGS0805J3R9
MFR.Part #
CRGS0805J3R9
JLCPCB Part #
C2125867
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS