CRGS0805J220R
MFR.Part #
CRGS0805J220R
JLCPCB Part #
C2125824
Description
-55℃~+155℃ 150V 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS