CRGS0805J1R0
MFR.Part #
CRGS0805J1R0
JLCPCB Part #
C2076308
Description
-55℃~+155℃ 150V 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS