CRGS0805J1K5
MFR.Part #
CRGS0805J1K5
JLCPCB Part #
C2126044
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 150V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS