35023M9JT
MFR.Part #
35023M9JT
JLCPCB Part #
C2083404
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS