CRGS0805J120R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS0805J120R
JLCPCB Part #
C2125852
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS