CRGS0603J390R
MFR.Part #
CRGS0603J390R
JLCPCB Part #
C2123820
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS