CRGS0603J1K5
MFR.Part #
CRGS0603J1K5
JLCPCB Part #
C2123813
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS