CRGP2512F82K
MFR.Part #
CRGP2512F82K
JLCPCB Part #
C2082833
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS