CRGP2512F56K
MFR.Part #
CRGP2512F56K
JLCPCB Part #
C2088018
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS