RN73C2A28RBTG
MFR.Part #
RN73C2A28RBTG
JLCPCB Part #
C4051399
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS