CRGP2512F33R
MFR.Part #
CRGP2512F33R
JLCPCB Part #
C2075384
Description
-55℃~+155℃ 2W 33Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS