CRGP2512F270R
MFR.Part #
CRGP2512F270R
JLCPCB Part #
C5341311
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS