RQ73C2A200RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A200RBTD
JLCPCB Part #
C2083644
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS