CRGP2512F22R
MFR.Part #
CRGP2512F22R
JLCPCB Part #
C4002769
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS