CRGP2010F15R
MFR.Part #
CRGP2010F15R
JLCPCB Part #
C2082586
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 15Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS