CRGV0603F634K
MFR.Part #
CRGV0603F634K
JLCPCB Part #
C3987748
Description
-55℃~+125℃ 100mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS