CRGP1206F12R
MFR.Part #
CRGP1206F12R
JLCPCB Part #
C4064630
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS