CRGP1206F1K5
MFR.Part #
CRGP1206F1K5
JLCPCB Part #
C3956605
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS