H417K8BDA
MFR.Part #
H417K8BDA
JLCPCB Part #
C1411331
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS