CRGP0805F330R
MFR.Part #
CRGP0805F330R
JLCPCB Part #
C3928993
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS