SMV3W3M9JT
MFR.Part #
SMV3W3M9JT
JLCPCB Part #
C4138573
Package
SMD
Description
-65℃~+200℃ 3.9MΩ 3W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS