CRGP0603F82R
MFR.Part #
CRGP0603F82R
JLCPCB Part #
C2082305
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS