RN73C1E432RBTDF
MFR.Part #
RN73C1E432RBTDF
JLCPCB Part #
C4236341
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS