CRGP0603F39R
MFR.Part #
CRGP0603F39R
JLCPCB Part #
C2082360
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS