CRGP0402F39R
MFR.Part #
CRGP0402F39R
JLCPCB Part #
C2082225
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS