CRGP0402F2K7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP0402F2K7
JLCPCB Part #
C2082211
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS