CRGP0402F1K5
MFR.Part #
CRGP0402F1K5
JLCPCB Part #
C2082204
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS