CRGP0402F10K
MFR.Part #
CRGP0402F10K
JLCPCB Part #
C2074224
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS