RP73D2A931RBTG
MFR.Part #
RP73D2A931RBTG
JLCPCB Part #
C4338606
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS