CRGH2512J5M1
MFR.Part #
CRGH2512J5M1
JLCPCB Part #
C4203824
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS