CRGH2512J430R
MFR.Part #
CRGH2512J430R
JLCPCB Part #
C2148510
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS