CRGH2512J3R9
MFR.Part #
CRGH2512J3R9
JLCPCB Part #
C1694561
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS