CRGH2512J30R
MFR.Part #
CRGH2512J30R
JLCPCB Part #
C4151399
Description
-55℃~+155℃ 2W 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS